UFAZ-da Karyera sərgisi keçirilib
Noyabrın 25-də Azərbaycan-Fransız Universitetində (UFAZ) bir neçə şirkətin iştirakı ilə karyera sərgisi baş tutub.
Açılış mərasimində çıxış edən UFAZ rəhbərliyi qonaqları salamlayaraq onlara sərgiyə qatıldıqlarına görə təşəkkür edib və sərginin tələbə və məzunlar üçün önəmini vurğulayıb.
Sərgiyə müxtəlif universitetlərdən gələn tələbələr Prosol şirkəti tərəfindən təqdim edilən “Emosional intellekt” və “Azercell” şirkəti tərəfindən təqdim edilən “Mükəmməl CV” təlimlərində iştirak ediblər. BP şirkətinin nümayəndələri isə təcrübə proqramları barədə iştirakçılar üçün təqdimatla çıxış edib.
Müxtəlif sahələri (enerji, infrastruktur, mühəndislik, bank, informatika texnologiyaları, mədən sənayesi və biznes) təmsil edən bir çox şirkətlər və təşkilatlar bu tədbirdə iştirak ediblər.
“Socar”, “Socar Polymer”, “Socar Downstream, “BP”, “EiGroup”, “Holcim”, “Prosol”, “STP”, “Azercell”, “Simbrella”, “Emanat”, “AQTA”, “AIESEC” və s. şirkətlərin, eyni zamanda “Dövlət Məşğulluq Agentliyi” və “Azərbaycan Respublikasi Mərkəzi Bankının” nümayəndələri həm sərgiyə gələn tələbə və məzunlarla karyera fəaliyyətləri və təcrübə imkanları haqqında fikir mübadiləsi aparıb, həm də iştirakçıları öz təqdimat stendlərində qəbul ediblər.

В UFAZ прошла Выставка карьеры
25 ноября в Азербайджано-Французском университете (UFAZ) прошла Выставка карьеры с участием нескольких компаний.
Выступая на церемонии открытия, руководство UFAZ поприветствовав гостей, поблагодарило их за участие в выставке и подчеркнуло ее значение для студентов и выпускников.
Студенты разных вузов, принявшие участие в выставке, присоединились к тренингам организованным компанией Prosol - «Эмоциональный интеллект», и компанией Azercell - «Идеальное резюме». Представители bp выступили с презентацией о программах стажировки.
В мероприятии приняли участие многие компании и организации, представляющие различные сферы (энергетическая, инфраструктура, инжиниринг, банковское дело, ИТ, горнодобывающая промышленность и бизнес).
“Socar”, “Socar Polymer”, “Socar Downstream, “BP”, “EiGroup”, “Holcim”, “Prosol”, “STP”, “Azercell”, “Simbrella”, “Emanat”, “AQTA”, “AIESEC” и представители др. компаний, а также Государственного агентства занятости и Центрального банка Азербайджанской Республики обменялись идеями о карьерной деятельности и возможностях стажировки со студентами и выпускниками, участвующими в выставке.