Mayın 14-də Azərbaycan Dövlət Neft və Sənaye Univerietetində (ADNSU) Tələbə Həmkarlar İttifaqı Komitəsinin (THİK) və Maqnat İntellektual Oyunlar Klubunun (MİOK) birgə təşkatçılığı ilə "Debüt Kuboku" intellektual oyununun finalı olub.
Nə? Harada? Nə zaman? formatında keçirilən intellektual oyun 7 həftəlik gərgin mübarizədən sonra başa çatıb. 16 komandanın iştirakı ilə keçirilən sinxron liqada sonda "Kreativ Ad" komandası 1-ci, "Asperger" komandası 2-ci və "Golden Brains" komandası 3-cü yerin sahibi olub. Qalib komandalar sonda ADNSU və THİK tərəfindən kubok, medal və hədiyyələrlə təltif ediliblər.
Sonda THİK sədri Namiq Gəncəyev və Maqnat İOK sədri Kənan Bağırov qaliblərə kubok və hədiyyələr təqdim ediblər.

ASOIU hosts the final of the intellectual game "Debut Cup"
On May 14, the Azerbaijan State Oil and Industry University (ASOIU) hosted the final of the Debut Cup intellectual game, jointly organised by the Student Trade Union Committee (STUC) and the MAGNAT Intellectual Club.
After seven weeks of intense struggle, an intellectual game taking place in the format "Who? Where? When?" is over. In the 16-team synchronised league, Kreativ Ad finished 1st, Asperger 2nd and Golden Brains 3rd.
In conclusion, the Chairman of the STUC, Namik Ganjaev, and the Chairman of Intellectual Club Magnat, Kanan Bagirov, presented cups, medals and gifts to the winners.